İnstagram Takipçi -Video İzlenme - Beğeni ve Kaydetme

Neden insanlar deli gibi instagram kullanıyor ?


                                 Tam olarak konu altında işlemek istediğim konu bu değil fakat günümüzde en çok kullanılan sosyal medya mecralarından olan instagram Türkiye'de başını almış daha amcalar ve teyzelerin facebook gibi bulaşmadığı şuanlık güzel olan bir platform. Fakat çoğu insan çoğu şeyi farklı kullandığı gibi instagramı da farklı yollarla kullanıyor .Bazısı çok takipçi ister kendini tanıtmak dünyaya açılmak felan ama bazısı da sadece arkadaşlarıyla hoşuna giden kafasına göre kullanırlar.

               Bu yazıda ilk kategoride yer alan kişiler için bir iyilik yapıp sayfalarını yada profillerini keşfete yada daha fazla kişiye sunabilmeleri için site ve çeşitli alanlarda bilgi vericem. 

Bu yazıda sadece ücretsiz ve güvendiğim şifre istemeyen instagram araçlarını tanıtıcam ne reklam yapıcam ne de övücem neyse onu yazıyorum.


igtools.net


               Site resimde de gördüğünüz gibi oldukça basit tasarımıyla tam bir kullanıcı dostu . Bu site tam küçük sayfalar yada kendini tanıtmak isteyenler için ve arkadaşlarına hava atmak için bire bir :D 

            Video izlenmesinde 7500 sınırı var ve bence bu küçük sayfalar için gerçekten iyi bir rakam olacaktır .

         Son zamanlarda Takipçi arttırma özelliği gelmiş bunu incelediğimde bu özellikte sorunsuz çalışıyor fakat bu bizim istediğimiz şifresiz çalışmıyor fakat illa kullanıcam diyorsanız bir fake hesap oluşturup anında takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.

             Siteye girip vakit kaybetmemeniz için sitenin nasıl şifresiz işlem yaptığını göstermek için resim de ekledim.


Beğendiyseniz sitemizin büyümesi ve daha fazla yararlı içerikler için lütfen postu paylaşalım . Hiç olmazsa konuşalım :D 

Yorum Gönderme

4 Yorumlar