Adobe After Effects CC 2018


Adobe After Effects CC 2018


Bu yazıda sizlere video yapımcılığının gerekli ve önemli bir parçası olan ADOBE AFTER EFFECT CC 2018 programının kurulumu ve özellikleri hakkında bilgi vereceğim . 


Sinematik filmler tanıtımlar geçişler olsun yangın çıkaran effectler sikahla vurulma sahneleri düzenlenmesi bir logo veya animasyonların hareket ettirilmesi ile her türlü yenilikçi ve güzel fikirlerinize hareket katabilirsiniz. Herkesin aklında olduğu gibi bu program adobeye bağlı ve biz bu programı nasıl kullanacağımız hakkında .Bizim için bu durumu kolaylaştıran birçok torrent dosyası mevcut içerisinde crackleriyle beraber .

Crack için amtemu nasıl kullanılır ? öncelikle bilgisayarınıza bu dosyayı yüklerken virüs programlarını ve windows'un kendi koruma sisteminizi kapatmalısınız . Bu zalim bir virüs olmayıp bir lisans bozup size ücretsiz sundugu için virüs gibi gözükmektedir . Virüs programlarını kapatıp yüklemeyi gerçekleştirdikten sonra programı açıp ADOBE AFTER EFFECT CC'yi seçip install diyoruz ve buradan ADOBE AFTER EFFECT'in bulunduğu klasördeki  amtlib.dll dosyasını seçip tamam diyoruz ve işlemimiz hemen gerçekleşiyor .

BU ADIMDAN SONRA PROGRAMI GÜLE GÜLE KULLANABİLİRSİNİZ İYİ PROJELERE :D

PROGRAM + CRACK (AMTEMU) İÇİN TIKLAYINIZ

SON OLARAK YARARLI BULDUĞUM BİR VİDEOYU SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTERİM 

YAPAMADIĞINIZ BİR DURUMDA BENİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİR VE HEMEN YARDIM ALABİLİRSİNİZ SOSYAL MEDYA HESAPLARIM SAYFAMDA MEVCUTTUR .Yorum Gönderme

0 Yorumlar